Упродовж минулого тижня надзвичайники 63 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 14 по 21 вересня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 186 чоловіки особового складу та 57 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 48 пожеж, з яких 18 виникло в житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 25 у природних екологічних системах (1 загоряння торфу, 22 займання сухої трави, сміття, 2 настил в лісі) та 4 інших.
Внаслідок дії небезпечних факторів вогню 1 особу травмовано.
На водних об'єктах Куликівського, Козелецького районів області потонуло дві особи.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 6 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів виявлених у Чернігівському (тричі), по одному в Городнянському, Прилуцькому та Семенівському районах. Знищено у встановленому порядку 60 боєприпасів, з них 39 артилерійських снарядів калібром 45 ,76, 85 та 152 мм, 14 мінометних мін калібром 50 мм та 82 мм та 5 ручних гранат РГД-33 часів Другої світової війни.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 29 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт, а саме: 12- прибирання повалених дерев, 3- надання допомоги працівникам бригад екстреної медичної допомоги, 3- надання допомоги працівникам правоохоронних органів, 2 - надання допомоги населенню, 1- проведення пошукових робіт, 1- проведення першочергових робіт на місці ДТП, 1-проведення робіт по демеркуризації приміщень, а також виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.