Прокуратура відстояла позицію щодо повернення земель сільськогосподарського призначення у суді
Північним апеляційним господарським судом залишено без змін рішення судів першої інстанції, якими задоволено два позови обласної прокуратури про витребування із незаконного володіння 4 га землі вартістю 600 тисяч гривень, що розташовані на території Київської області.
У суді прокурорами доведено, що фізичні особи, які залучені до участі у справах як треті особи, у минулих роках скористались правом на безоплатну приватизацію земель для ведення особистого селянського господарства на території Чернігівської області.
Проте, звертаючись до Головного управління Держгеокадастру у Київській області із заявами про виділення землі, вказаний факт приховали. Як результат, повторно отримали нові земельні ділянки у власність безкоштовно та відразу ж відчужила на користь одного і того ж фермерського господарства.
Відтак, за втручання прокурора, 4 га землі будуть повернуті у розпорядження держави.
Примітка: позови заявлені в інтересах держави в особі Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру до Головного управління Держгеокадастру у Київській області та фермерського господарства із залученням третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог.
Пресслужба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.