Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 14:29:25

Відбулось позачергове засідання 78 сесії Ніжинської міської ради

19.09.2020   09:41Агенцiя

18 вересня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось позачергове 78 пленарне засідання Ніжинської міської ради.

У роботі сесії взяли участь: 21 депутат міської ради, секретар міської ради Валерій Салогуб, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, керуючий справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради Сергій Колесник, радник міського голови Сергій Осадчий, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів та виконавчих органів міської ради, ЗМІ.

На розгляд депутатів було винесено 4 проекти рішень, які стосувались бюджету, а саме: «Про внесення змін до рішення міської ради VII скликання від 24 грудня 2019 року № 8-65/2019 «Про бюджет Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (код бюджету 25538000000)», «Про внесення змін до додатку №13 рішення Ніжинської міської ради від 24 грудня 2019 року №7-65 2019 «Про затвердження бюджетних програм місцевого значення на 2020 рік» зі змінами, внесеними рішенням Ніжинської міської ради №9-68/2020 від 26.02.2020 р.», «Про внесення змін в Паспорт міської цільової програми Розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Додаток 1.29) до рішення Ніжинської міської ради № 7-65/2019 VII скликання від 24 грудня 2019 р. «Про затвердження бюджетних програм місцевого значення на 2020рік»», «Про припинення приватизації та відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації, що належить до комунальної власності Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади, нежитлової будівлі (адміністративної будівлі), що розташована за адресою: місто Ніжин, вулиця Шекерогринівська, будинок 88».

Депутати розглянули звернення: до Президента України і Голови Верховної Ради України стосовно нових законів щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг; до телеканалу "1+1", начальника Ніжинського ВП ГУНП, керівника Ніжинської місцевої прокуратури та керівника Ніжинського відділу Управління СБУ щодо відеоматеріалів з використанням бренду "ТСН", пов'язаних з "червоною" епідемічною зоною в Ніжині та організацією залізничних перевезень по станції Ніжин; до Кабінету міністрів України щодо перегляду умов перебування в «червоній» зоні.  

Всі проекти рішень та листи-звернення були одноголосно підтримані депутатами.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression