"Велике будівництво", збереження доріг та протидія коронавірусу – ключові теми наради голови ОДА
15 вересня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів традиційну нараду щодо актуальних питань життєдіяльності області.
Спочатку заслухали інформацію щодо реалізації Програми Президента «Велике будівництво».
- Всі роботи ведуться ритмічно та будуть завершені в строк. Завтра плануємо відкриття ще однієї амбулаторії, - повідомив Андрій Прокопенко.
Наступним питанням обговорили забезпечення габаритно-вагового контролю на дорогах області. Андрій Прокопенко зауважив, що в планах ОДА поставити в області ще один пересувний комплект габаритно-вагового контролю. Це буде новий комплекс італійського виробництва.
Протидія розповсюдженню коронавірусної інфекції серед жителів області залишається одним з пріоритетних завдань у роботі облдержадміністрації.
- Посилюємо увагу дотриманню карантинних умов в школах області. Нині створена група, яка здійснює постійний контроль в школах на предмет дотримання вимог. Проводимо тестування на Covid-19 серед особового складу бригади територіальної оборони, яка частково розгортається для проведення тактичних навчань. Також, враховуючи епідеміологічну ситуацію, прийняли рішення обмежити заходи з нагоди 156-ї річниці від дня народження Михайла Коцюбинського, - відмітив Андрій Прокопенко.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression