Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 09:38:05

На Чернігівщині у ДТП загинуло троє людей, ще один чоловік отримав травми. ФОТО

02.10.2012   12:18Агенцiя

1 жовтня, о 18 годині 45 хвилин, у Чернігівській області, на 34 км автодороги Чернігів – Прилуки – Пирятин, в селі Жуківка сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками.

На Чернігівщині у ДТП загинуло троє людей

На Чернігівщині у ДТП загинуло троє людей

За попередніми даними водій автомобіля “DAEWOO Lanos” з невідомих поки причин не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з автомобілем “ВАЗ 210994”.

Внаслідок ДТП водій автомобіля “ВАЗ” та двоє пасажирів (по одному з кожного автомобіля) загинули, а водій автомобіля “DAEWOO” отримав тілесні ушкодження, з якими був госпіталізований до лікарні.

Триває слідство.


Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України

http://www.sai.gov.ua/ua/news/2/1595.htm

Останні новини Чернігівщини

Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33

Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

2 липня: цей день в Україні і світі 07:50

ДЕНЬ 1225 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1225 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини