Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 липня, 06:39:36

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

13.08.2020   12:53Агенцiя

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».

Під час спілкування з посадовцями люди ділилися проблемами, що турбують та вимагають якомога швидшого вирішення. Більшість питань стосувалися земельного законодавства, а саме: виділення ділянок воїнам АТО, передачі земель між населеними пунктами у власність об’єднаних територіальних громад, розорювання лугів і заплав річок.

Представники автоперевізників звернулися з проханням протидіяти нелегальним пасажироперевезенням в регіоні. Та розповіли, що в напрямку Борзна-Шаповалівка та Борзна-Плиски існує багато ділянок доріг, які потребують ремонту.

Також були звернення, що стосувалися проблеми збільшення кількості безпритульних собак на території населених пунктів району. Тварини загрожують безпеці місцевих жителів, але ця проблема має вирішуватися на місцевому рівні. Те саме стосується і питання незаконного встановлення газового стояка, дим від якого постійно отруює житло родини з двома неповнолітніми дітьми.

- Спілкування з громадянами - це завжди діалог, можливість чути та бачити авторів тих звернень, які надходять листами в адміністрацію. Під час діалогу краще вдається вникнути у питання, викладені у зверненні, - зазначив Віталій Загайний.

Громадяни отримали необхідну інформацію від керівництва облдержадміністрації та райдержадміністрації. Відповіді на питання, які потребують додаткового вивчення, будуть надані кожному індивідуально у встановлені законодавством терміни.

Крім того, Віталій Загайний ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз», який запрацював тут минулої осені. В Чернігівській області функціонують ще 11 подібних відділень. До введення карантинних обмежень щодня до центру приходило близько 50 громадян, наразі робота спеціалістів центру проходить переважно в режимі онлайн консультування.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини