Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 13:58:22

Держпродспоживслужба Чернігівщини – на Національному Дні Ферми у Бахмацькому районі

13.08.2020   11:41Агенцiя

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен взяв участь у Національному Дні Ферми, який пройшов 11 серпня у селі Курінь Бахмацького району на базі приватного сільгосппідприємства «Авангард».

Зустріч понад 200 провідних фахівців у галузі молочного скотарства з усієї України для обміну досвідом відбулася в рамках Проекту IFC "Розвиток молочної галузі України" за сприяння Асоціації виробників молока (АВМ) та компаній-партнерів АВМ. Захід проводився з урахуванням Тимчасових рекомендацій  Головного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину. Кількість учасників була дещо обмеженою, але всі вони були забезпечені необхідними захисними засобами і дезінфектантами.

Від лекцій - до майстер-класів, від міжнародних до вітчизняних експертів, від демонстрації техніки при заготівлі кормів – до знайомства з виробничими майданчиками господарства – в такому форматі проходив другий у цьому сезоні Національний День Ферми.

На підприємстві «Авангард», де утримується 2600 голів великої рогатої худоби, у тому числі 1250 фуражних корів, значну увагу приділяють впровадженню елементів референтної моделі молочної ферми, ветеринарному супроводу, проведенню лабораторних досліджень. Про це представники господарства розповіли учасникам заходу під час його пленарної частини.

Практичні заняття проходили безпосередньо на полях і у тваринницьких приміщеннях. Зокрема, на фермі тамтешні ветеринарні працівники демонстрували, як за допомогою сучасних методів виявити пальцевий дерматит у корів, що проходять через доїльну залу, а також яким чином можна оцінити локомоцію (сукупність рухів, за допомогою яких тварини переміщуються у просторі) корів і діагностувати  та лікувати кульгавість худоби. Також учасники Національного Дня Ферми мали нагоду спостерігати за заготівлею кормів із люцерни для потреб тваринництва за допомогою сучасної техніки.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини