Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 03:51:23

Передано до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи, які збували амфетамін на території області

12.08.2020   08:30Агенцiя

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно 4 учасників організованої злочинної групи, які упродовж 2019 року займалися збутом психотропної речовини – амфетаміну на території області.

За версією слідства, зазначені особи, об’єднавшись в єдине злочинне угруповання, налагодили схему придбання та збуту через додаток для смартфонів «Телеграм» психотропної речовини в Ніжині, Прилуках та Чернігові.

Безпосередній збут амфетаміну кінцевим споживача здійснювали методом прихованих «закладок».
Всього правоохоронцями задокументовано 11 епізодів злочинної діяльності.

Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини, вчинений організованою групою) передано до суду для розгляду по суті.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини