Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 02:24:14

Поліція передала до суду провадження про організовану групу наркозакладчиків

11.08.2020   17:27Агенцiя

Слідчі Головного управління Національної поліції в Чернігівській області склали обвинувальний акт стосовно організованої групи, що продавала наркотики безконтактним шляхом на території регіону, та направили його до суду.

Поліцейські звершили досудове розслідування в рамках провадження, відкритого за частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконний збут наркотиків організованою групою осіб.

До складу організованої групи, де кожен мав свою роль, входили четверо людей. Наркоторгівці поширювали амфетамін на території Чернігівської області, переважно у Прилуках та Ніжині.

У квітні цього року поліція припинила їхню злочинну діяльність. Тоді за місцями проживання всіх фігурантів провадження відбулися санкціоновані обшуки.

Слідчі поліції разом з оперативниками управління протидії наркозлочинності та карного розшуку, інших підрозділів поліції, за підтримки бійців спецпідрозділу КОРД вилучили низку речових доказів злочинної діяльності угруповання. Успіх операції забезпечила одночасність проведення цих слідчих дій як у Чернігові, так і на території Київської області, де мешкають окремі спільники.

Як встановили поліцейські, наркоторгівці збували психотропні речовини безконтактно. Для цього вони шукали потенційних покупців через соціальні мережі. Коли отримували гроші за товар, робили приховані закладки з наркотиками на території Чернігівської області.

Своє спілкування в месенджері вони максимально шифрували, практично вигадавши свій особливий сленг. Завдяки злагодженим діям поліцейських діяльність підозрюваних вдалося задокументувати відповідно до вимог чинного законодавства. Тепер суд має позбавити цих осіб волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини