На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області
ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.
Двоє хворих виявлено у Ніжині, 7 - у Прилуках та 4 - у Чернігові. Дві особи госпіталізовані до Ніжинської ЦМЛ, а інші лікуються амбулаторно.
Крім того, лабораторно підвтерджено одужання від коронавірусної хвороби 15 пацієнтів. Негативні результати повторного ПЛР-тестування зафіксовані у 2 жителів Борзнянського району, 4 прилучан та 9 чернігівців. Двоє з них перебували на госпіталізації в Борзнянській ЦРЛ, а решта знаходилася на амбулаторному лікуванні.
Наразі в області 1038 офіційно зафіксованих випадків COVID-19, з яких:
-631 пацієнт одужав (1-Бахмацький район, 13-Борзнянський район, 48-Бобровицький район, 37-Варвинський район, 3-Городнянський район, 4-Ічнянський район, 32-Куликівський район, 25-Козелецький район, 9-Корюківський район, 14-Носівський район, 12-Ніжинський район, 1-Новгород-Сіверський район, 9-Прилуцький район, 7-Менський район, 3-Семенівський район, 4-Сновський район, 1-Сосницький район, 3-Ріпкинський район, 67-Чернігівський район, 26-м. Ніжин, 51-м. Прилуки, 261-м. Чернігів);
-331 знаходяться на амбулаторному лікуванні (7-Бахмацький район, 3-Борзнянський район,17-Бобровицький район, 3-Варвинський район, 14-Ічнянський район, 2-Городнянський район, 6-Корюківський район, 2-Куликівський район, 24-Козелецький район, 1-Менський район, 13-Носівський район, 10-Ніжинський район, 14-Прилуцький район, 4-Сновський район, 2-Срібнянський район, 4-Чернігівський район, 86-м.Чернігів, 22-м. Ніжин, 97-м. Прилуки);
-55 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ (2-Борзнянська ЦРЛ, 10-Прилуцька ЦМЛ, 20-Ніжинська ЦМЛ, 5-Козелецька ЦРЛ, 1-Корюківська ЦРЛ, 1-ОДЛ, 2-Чернігівська ЦРЛ, 13-Чернігівська МЛ №2); 1 хворого госпіталізовано до м. Києва (м. Прилуки);
- 16 летальних випадків (1-Борзнянський район, 6-Варвинський район, 1-Носівський район; 1-Прилуцький район, 3-м.Прилуки, 4-м. Чернігів);
- 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 4-м.Чернігів).
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.