Завершила роботу літня школа самоврядування
Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.
— Сподіваюсь, перебування на Чернігівщині залишило у вас приємні яскраві враження, якими ви поділитесь з земляками, — зазначив Віталій Загайний. — А знання, отримані тут, ефективно використаєте у своїй депутатській або громадській діяльності.
Літня школа об'єднала учасників з десяти областей України, які впродовж п’яти днів вчилися особливостям роботи місцевого самоврядування, знайомилися з досвідом розвитку громад Чернігівщини.
- Ця школа самоврядування має на меті підготовку кадрів, здатних модернізувати країну на рівні громад. Для цього організовуємо навчальні заходи, формуємо мережу однодумців та стимулюємо ведення активної громадсько-політичної діяльності, - розповів Ігор Добрянський, виконавчий директор «Центру громадських ініціатив».
Учасники школи мали можливість поспілкуватися щодо реформування адміністративно-територіального устрою з експертом Ігорем Коліушком, керівником Центру політико-правових реформ. Особливості виборчих кампаній на місцевому рівні в Україні, структуру публічної влади, виборче законодавство обговорювали з тренером Романом Кошовим, експертом з виборчого законодавства ГО "Центр соціальних інновацій". А разом із фахівцем з комунікацій Оксаною Кузенко сформулювали власну комунікаційну стратегію виборчої кампанії, визначили цільову аудиторію, канали комунікації, медіапланування, розробку гасел та повідомлень.
Як зазначають організатори навчання, перші заходи школи самоврядування були проведені ще 2011 року. Навчання проводиться в інтерактивному форматі. Серед експертів — практики місцевого самоврядування з досвідом депутатської роботи або служби в органах місцевого самоврядування, які активну громадянську позицію поєднують з тренерською діяльністю.
- Я навчаюсь в «Центрі громадських ініціатив» п’ять років, це великий шлях і купа отриманих знань з місцевого самоврядування. ЦеГрІн завжди підбирає найкращих спікерів, експертів. І цього разу не було винятку. Тренери так глибоко розкривали теми, що прийшло розуміння, як змінився мій світогляд щодо політичного життя України, - розповіла Тетяна Захарчук, учасниця «Літньої школи самоврядування» у 2020 році.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.