Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 00:33:34

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена

08.08.2020   09:19Агенцiя

Правоохоронці задокументували факт одержання учасниками угруповання частини від визначеної суми – 30 тисяч гривень. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру.

Двоє мешканців Чернігова вимагали від місцевого бізнесмена 500 тисяч гривень.  Всі їхні вимоги супроводжувалися погрозами фізичної розправи відносно потерпілого та членів його родини. Не бажаючи погоджуватися з вимогами зловмисників та побоюючись за своє та життя родини, у квітні цього року чоловік звернувся до поліцейських.

За фактом вимагання коштів було розпочате кримінальне провадження. Під час проведення процесуальних дій працівники управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області Нацполіції, слідчого управління обласної поліції встановили особи вимагачів, задокументували факти вимагання коштів та отримання ними частини від визначеної суми.

За результатами комплексу проведених заходів двох членів злочинної групи було викрито під час одержання від місцевого бізнесмена 30 тисяч гривень. В автомобілі зловмисників правоохоронці вилучили дану суму коштів.

У четвер, 6 серпня, на підставі зібраних доказів причетності до вказаного злочину двом учасника злочинної групи слідчі повідомили про підозру за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України.

Підозрюваним може загрожувати до семи років позбавленням волі.

Заходи із викриття зловмисників проводилися за силової підтримки спецпідрозділу КОРД та за процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини