Андрій Прокопенко: Готуємось представити потенціал Чернігівщини на Третьому форумі регіонів України та Білорусі
6 серпня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки Третього Форуму регіонів України та Білорусі.
У Форумі братимуть участь Президент України Володимир Зеленський та Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.
Це головна подія року українсько-білоруських відносин. Форум відбудеться в жовтні 2020 року в Гродно (Білорусь).
- Білорусь є стратегічним партнером для Чернігівської області. За підсумками 2019 року товарообіг з Республікою Білорусь склав понад 134 мільйони доларів США, сформувавши майже 11% загальнообласного показника, - прокоментував Андрій Прокопенко.
Основними експортними позиціями до Білорусі є папір та картон (шпалери), жири та олії тваринного походження, насіння і плоди олійних рослин, овочі та корнеплоди, котли, машини, апарати, механічні пристрої та наземні транспортні засоби.
- Чернігівська область буде брати участь в Форумі регіонів. На сьогоднішній день триває підписання низки двосторонніх угод, - поінформував голова ОДА.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression