У Чернігівській області зафіксовано +14 нових випадків захворювання COVID-19
За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 6 серпня в області виявлено 14 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило 12 випадків захворювання у жителів Прилук та по одному у Ніжинському та Ічнянському районах. Усі вони лікуються амбулаторно.
За минулу добу від короновірусної інфекції одужало 11 осіб. Вісім жителів Чернігова та троє - Прилук. З них четверо перебували на госпіталізації у закладах охорони здоров'я.
Загалом на Чернігівщині 942 випадки інфікування COVID-19, з них:
– 612 пацієнтів одужали;
– 262 — лікується амбулаторно;
– 49 — перебувають на госпіталізації;
– 14 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 6 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 4 - м. Чернігів, 1 – Прилуки, 1 – Прилуцький район);
– 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Борзнянський район, 4 - м. Чернігів).
На сьогодні в області 311 активних випадків COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 252 ПЛР-дослідження та 174 ІФА-тести.

Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.