За І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини перевірили понад 400 суб’єктів господарювання
Спеціалісти Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини за 6 місяців здійснили 411 перевірок на предмет безпечності і окремих показників якості харчових продуктів та ветмедицини.
На 122 суб’єктів господарювання накладені штрафні санкції. Крім того, видано 206 обов’язкових для виконання у визначені строки письмових приписів щодо усунення порушень вимог законодавства та ухвалене 1 рішення про знищення, відкликання та/або вилучення з обігу харчових продуктів.
Також у І півріччі спеціалістами державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчих ринках області здійснено 163856 експертиз зразків продукції.
Від початку запровадження на території України карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусної інфекції, фахівці Держпродспоживслужби області разом із представниками правоохоронних органів провели 8924 спільні рейди на предмет дотримання суб’єктами господарювання санітарно-епідеміологічних норм і правил та виконання вимог, прописаних у постановах Головного санітарного лікаря України.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.