Питання безпеки та організації дорожнього руху обговорили в Чернігівський міськраді
Зупинковий павільйон по вул.Героїв Чорнобиля буде розташований біля житлового багатоповерхового будинку №3. Встановлюватиметься він згідно з проєктом, який розроблявся в рамках масштабної реконструкції цієї вулиці.
Це питання та низку інших розглянула постійно-діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові 5 серпня. Головував на засіданні заступник міського голови Олександр Атрощенко.
Визначення оптимальної локації для цієї зупинки громадського транспорту обговорювалося неодноразово, також і за участю громадськості. Оскільки частина жителів цього мікрорайону хотіла тут зупинку, а інша була проти. Також нагадуємо, що минулого року по вул.Героїв Чорнобиля виконали роботи по заміні каналізаційного колектору та водогону, проклали нові комунікації та нижній шар асфальтного покриття. Цього ж року почали укладати пішохідні доріжки тротуарною плиткою, тому й потрібно було визначитися з місцем для зупинки.
Комісія також розглянула електронну петицію громадянина Харченка С.В., яка набрала необхідну кількість голосів, щодо будівництва по вул.Шевченка (біля перехрестя з вул.Милорадовичів) підвищеного пішохідного переходу для зниження швидкості руху автотранспорту. В ході обговорення було прийняте рішення, що даний об’єкт має технічні складнощі, пов’язані з його габаритами. Хоча ця пропозиція буде врахована при ремонті цієї дороги в майбутньому. Крім того, члени комісії вирішили поновити тут дорожню розмітку і перевірити якість вуличного освітлення цієї території.
По вул.Гетьмана Полуботка,95 (у напрямку від вул.Милорадовичів до вул.Академіка Павлова) за рішенням комісії й відповідно до звернення мешканців буде облаштована зупинка громадського транспорту, але поки «на вимогу». Тут буде визначений посадочний майданчик та встановлений відповідний дорожній знак. Крім того, деякий час фахівці вивчатимуть пасажиропотік для того, щоб приймати наступне рішення.
Крім того, по вул.1-го Травня,229-231 облаштують нерегульований пішохідний перехід між зупинками громадського транспорту.
Загалом на засіданні профільна комісія розглянула 8 питань порядку денного, які надійшли як звернення чи пропозиції від громадян, структурних підрозділів міськради чи інших організацій. Деякі з них були відхилені, оскільки визнані недоцільними або неможливими відповідно до вимог ДСТУ.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.