Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА
У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).
Заборгованість населення зі сплати за постачання та розподіл природного газу на кінець червня 2020 року становила 397,8 млн.грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 222,0 млн.грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 95,0 млн.грн, за управління багатоквартирним будинком – 67,3 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення –
54,6 млн.грн, за надання послуг із вивезення побутових відходів – 18,2 млн.грн.
Погашенню населенням заборгованості сприяє можливість заключення договорів на реструктуризацію боргів. У червні 2020 року в області було укладено 95 договорів на загальну суму 539,3 тис.грн.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.