За час карантину фахівці Прилуцького територіального підрозділу Держпродспоживслужби здійснили понад 320 перевірок об’єктів нагляду
У Прилуцькому районі тривають спільні рейди спеціалістів Держпродспоживслужби з представниками Національної поліції та журналістами ТБ «Прилуки».
Зокрема під час останньої перевірки здійснено моніторинг закладів громадського харчування та об’єктів продовольчої торгівлі місті Прилуки на предмет дотримання вимог Постанов Головного державного санітарного лікаря України.
В ході обстеження найчастіше виявлялися такі порушення, як недотримання соціальної дистанції, порушення маскового режиму, відсутність умов для утилізації використаних засобів індивідуального захисту та ігнорування процедури температурного скринінгу персоналу.
Загалом під час карантину фахівцями Прилуцького міськрайонного управління Держпродспоживслужби проведено 326 комісійних перевірок. Під час рейдів проводилася роз’яснювальна робота з працівниками та керівниками об’єктів нагляду щодо забезпечення дотримання протиепідемічних вимог у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».