У Чернігові пожежу в неексплуатуємій будівлі остаточно ліквідовано
3 серпня о 09:55 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про загоряння у трьохповерховій неексплуатуємій будівлі розміром 30х80 м, яка належить ТОВ "НОВОФІЛ", що в обласному центрі по вул. І.Мазепи, 62В.

На місце пригоди оперативно було направлено пожежно-рятувальні підрозділи міста. На той момент орієнтовна площа пожежі складала 400 кв.м., відбувалося горіння на 1 поверсі дерев'яних піддонів, пакувальних та інших горючих матеріалів. Рятувальники провели розвідку пожежі та розгортання сил і засобів, а також оголосили підвищений номер виклику.
Об 11:51 на місці пожежі в районі третього поверху стався вибух, внаслідок чого відбулося часткове руйнування міжповерхових перекриттів та покрівлі, а площа пожежі збільшилася до 1000 кв.м.
О 12:15 внаслідок теплової дії полум'я відбулось руйнування зовнішньої стіни, міжповерхових перекриттів та покрівлі будівлі. В результаті цього площа пожежі склала 2400 кв.м.
О 13:30 пожежу було локалізовано, а 18:10 остаточно ліквідовано. З будівлі рятувальники евакуювали 21 кисневий балон та 1 газовий балон.
Загалом на гасіння залучалося 57 чоловік особового складу та 12 одиниць спецтехніки, працювала мобільна оперативна група на чолі з начальником Управління ДСНС в області полковником служби цивільного захисту Романом Гордовим.
Причина виникнення пожежі та завдані збитки наразі встановлюється.
Загиблих та постраждалих серед особового складу ДСНС та цивільного населення немає.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).