Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 19:48:24

Проаналізували стан дотримання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"

25.07.2020   10:07Агенцiя

Для отримання пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів відповідно до принципів державної регуляторної політики від органів місцевого самоврядування Чернігівської області у І півріччі 2020 року до ДРС надійшло 57 проектів регуляторних актів (за аналогічний період 2019 року цей показник склав 41 проект).

Залишено без розгляду 4 проекти регуляторних актів з причин подання відповідних документів у неповному обсязі та/або їх оформлення з порушенням вимог Закону, (тоді як у минулому році за І квартал 2019 року цей показник склав 16).

Із загальної кількості опрацьованих проектів регуляторних актів у І півріччі 2020 року органами місцевого самоврядування пропонувалося врегулювати питання щодо:
    встановлення місцевих податків і зборів – 68,4%;
    розміщення реклами – 3,51 %;
    пайової участі у розвитку інфраструктури – 5,26%
    благоустрою населених пунктів – 1,75%;
    оренди майна комунальної власності – 5,26%;
    інші – 15,8%

За результатами проведеного аналізу на відповідність вимогам законодавства про державну регуляторну політику були виявлені проекти регуляторних актів, які були розроблені за відсутності встановлених діючим законодавством України повноважень для їх прийняття складають 15,8 % (за аналогічний період 2019 року цей показник склав 17,1%).

Із 57 проаналізованих проектів регуляторних актів, розроблених органами місцевого самоврядування області, 46 проектів потребували проведення Тесту малого підприємництва. М-Тест було здійснено щодо 36 проектів. Тобто, рівень дотримання вимог методології в частині застосування органами місцевого самоврядування М-Тесту склав у І півріччі 2020 року 78,26% (проти 71,9 % у 2019 році).

Рівень якості виконання органами місцевого самоврядування Чернігівщини Тесту малого підприємництва зріс.

Найкращий рівень виконання органами місцевого самоврядування М-Тесту, зокрема під час підготовки місцевих податків та зборів здійснено – Менською, Ічнянською міськими радами, Варвинською Коропською, Парафіївською, Сосницькою, Талалаївською селищними радами та Іванівською, Киїнською сільськими радами.

Підвищення регуляторної активності та рівня відповідності поданих до ДРС проектів регуляторних актів значною мірою відбулось за рахунок інформаційно-роз’яснювальної роботи, яка проводилась фахівцями Сектору ДРС у Чернігівській області у 2019-2020 роках.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини