Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 13:35:04

Більше 70 суб’єктів господарювання області скористалися державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%"

21.07.2020   11:54Агенцiя

Заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко провів нараду з представниками банківських установ, які працюють за державною Програмою кредитування «Доступні кредити 5-7-9%».

На сьогодні владні інституції разом із банками системно працюють над вдосконаленням механізмів фінансової підтримки малого та мікробізнесу. На загальнодержавному рівні розширено можливості отримання кредитів на вигідних умовах, що у свою чергу стимулює інвестиції у нові підприємства і розвиток вже існуючих.

- Від самого старту програми, для її популяризації серед підприємців області, облдержадміністрація регулярно проводить семінари, а в умовах карантину - вебінари. Доводимо інформацію через ЗМІ та офіційний веб-сайт ОДА. Ставимо перед собою задачу залучення якнайширшого кола суб’єктів господарювання. Сьогодні я б хотів обговорити результати, як існують на даний час, а також проблемні моменти. Чекаємо від вас конструктивних пропозицій, що можна зробити для більш активного залучення місцевого бізнесу до цієї програми, - звернувся до присутніх Олександр Савченко.

В ході наради учасники поінформували про кількість наданої фінансово-кредитної підтримки. На сьогодні «Доступні кредити 5-7-9%» отримали більше 70 суб'єктів господарювання Чернігівської області на загальну суму понад 130 млн грн.

Крім того, були озвучені проблемні питання, які виникають у банків та їх клієнтів під час реалізації Програми.

Нагадаємо, що підтримку в рамках даної Програми можна отримати в 13-ти банках, а саме: АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДОБАНК», АТ КБ «ПриватБанк», АБ «Укргазбанк», ПАТ «ПУМБ», АТ «Альфа-банк», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ВАТ КБ «Глобус», АТ «Таскомбанк» та Райффайзен Банк Аваль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини