Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 2 особи та 61 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 13 по 20 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 187 чоловіки особового складу та 58 одиниць спеціальної техніки.
Вогнеборцями ліквідовано 40 пожеж, з яких 19 виникло в житловому секторі громадян, 12 у природних екологічних системах, 3 на транспорті, 1 на об`єкті та 5 інших. Дві особи врятовано. Проте, нажаль, 1 людина загинула. 19 липня о 12:58 у с. Косачівка Козелецького району сталася пожежа приватного житлового будинку. На місці пригоди рятувальники виявили тіло господарки, 1936 р.н. Причина виникнення пожежі встановлюється.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 4 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, які були виявлені на території Чернігівського, Городнянського, Носівського та Сосницького районів. У встановленому порядку знищено 1 артилерійський снаряд калібром 76 мм, 1 протитанкову міну ТМ-41 та 2 ручні гранати РГД-33.
На водних об`єктах області сталися дві надзвичайні події. 19 липня для надання допомоги по підняттю тіла особи чоловічої статі (встановлюється) з р. Десна біля с. Беремицьке Козелецького району залучалось відділення рятувальників м. Остер. Того ж дня у ставку біля с. Бубнівщина Прилуцького району місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню тіло односельчанки, 1981 р.н. Причини та обставини загибелі людей встановлюють правоохоронні органи.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 15 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, а також виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.