Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 11:01:48

ФОПи отримують допомогу по частковому безробіттю

20.07.2020   11:37Агенцiя

Запровадження карантину виявилося важким випробуванням для малого та середнього бізнесу, який поніс чималі збитки. Тому допомога по частковому безробіттю, яку пропонує державна служба зайнятості, є вагомою підтримкою як роботодавців, так і найманих працівників.

А віднедавнанею можуть скористатися і фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували ЄСВ.

Нагадаємо, відповідні зміни до порядку надання допомоги по частковому безробіттю набрали чинності 6 червня 2020 року.

Серед підприємців Ріпкинського району, хто скористався допомогою по частковому безробіттю, - Валентина Мальковець з Ріпок. Жінка провадить підприємницьку діяльність у сфері торгівлі дитячим одягом та взуттям.

Загалом, для отримання допомоги по частковому безробіттю до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості звернулося близько сотні фізичних осіб – підприємців, які не мають найманих працівників.

Ріпкинськарайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34

25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини