Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 липня до 8:00 16 липня 2020 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 4 пожежі, 2 випадки виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни та 1 іншу подію.
Пожежі – 4:
пожежі в житловому секторі – 3:
- в м. Семенівка в господарстві по вул. Кочукова, 1 о 20 год. 06 хв. 15 липня сталася пожежа в житловому будинку (6х7 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено підлогу на площі 1 кв.м та майно. Причина пожежі - порушення правил технічної експлуатації електропобутових приладів;
- в с. Забарівка Корюківського району в господарстві по вул. Гагаріна, 57 о 20 год. 23 хв. 15 липня сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 2 кв.м та майно. Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей;
- в м. Прилуки по вул. Колективній, 38 о 22 год. 59 хв. 15 липня сталася пожежа сміття у безгосподарчій будівлі (7х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено сміття на площі 4 кв.м. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи;
пожежі сміття – 1:
- в м. Чернігові по вул. Красносільського біля будинку №45 о 00 год. 18 хв. 16 липня сталася пожежа сміття в сміттєзбірнику на площі 5 кв.м. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 14 год. 10 хв. 15 липня знищено артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 09 год. 25 хв. 14 липня на відкритій території біля с. Красне Чернігівського району;
- біля с. Тупичів Городнянського району в лісовому масиві о 16 год. 20 хв. 15 липня виявлено 2 ручні гранати РГД - 33 часів Другої світової війни. Знищення даних вибухонебезпечних предметів планується здійснити групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області 16 липня.
Інші події - 1:
Біля с. Бутівка Сосницького району о 19 год. 20 хв. 15 липня водій автомобіля "BYD S6" не впоралась з керуванням, внаслідок чого автомобіль з'їхав в р. Десна та повністю занурився у воду. Потерпілих немає. Роботи з підняття автомобіля заплановані на 16 липня.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 15 липня 20 години 16 липня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі 8-13º тепла, вдень 20-25º тепла.
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер західний 5-10 м/с. Температура вночі 10-12º тепла, вдень 23-25º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною