Анатолій Лінник провів прийом громадян
14 липня Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян.

З особистими питаннями до очільника міста звернулися мешканці Ніжина.
Містяни порушили ряд актуальних питань, які стосувались житлово-комунального господарства, зокрема, щодо ремонту внутріквартальної дороги в містечку по вулиці Овдіївській та дороги по вулиці Гімназійній, вивезення твердих побутових відходів, облаштування майданчика біля сміттєвих контейнерів, перенесення сміттєвих баків, спиляння дерев, косовиці та ін.
Під час прийому громадяни отримали роз’яснення щодо проблем, з якими вони звернулись. Міський голова Анатолій Лінник дав доручення начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолію Кушніренку та начальнику комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Владиславу Корману зробити обстеження та виконати роботи, відповідно до звернень громадян.
Анатолій Лінник наголосив керівникам відповідних служб на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання, надав відповідні доручення щодо оперативного опрацювання для вирішення звернень громадян.
Нагадуємо, що прийом міського голови здійснюється за попереднім записом. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 08.00 до 17.00 год. (без обідньої перерви) в кім.№10, площа Івана Франка,1 (тел. 7-11-21).
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.
У Чернігівській політехніці нагородили призерів чемпіонату області з футболу 10:17
Сьогодні в Національному університеті «Чернігівська політехніка» свої нагороди отримали команди-призери та кращі гравці обласного чемпіонату, який нещодавно провели серед футбольних клубів Чернігівщини.
Дотримання трудового законодавства в умовах мораторію: позиція Держпраці 10:05
Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізація трудових відносин – тема сьогоднішньої онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14
Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13
ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION