Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 11:47:05

У службі зайнятості буде відновлено особистий прийом

15.07.2020   11:35Агенцiя

З 20 та 27 липня відновлюється особистий прийом клієнтів безпосередньо у приміщеннях Чернігівського міського центру зайнятості та філій Чернігівського обласного центру зайнятості.

Прийом здійснюватиметься обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.

Наразі триває підготовка приміщень для відновлення прийому громадян, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та антисептичними засобами.

Тим, хто планує особисто відвідувати структурні підрозділи обласної служби зайнятості, необхідно знати:
· відвідувачі допускатимуться до офісного приміщення тільки в респіраторі або захисній масці;
· прийом здійснюватиметься виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами;
· очікування відбуватиметься ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м);
· при вході до приміщення необхідно зробити дезінфекцію рук (у спеціально організованому для цього місці).

Також нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину дистанційно, повинні при особистому відвідуванні надати оригінали своїх документів.

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини