Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 19:47:28

Держпродспоживслужба разом із журналістами та Національною поліцією обстежує дитячі садочки

15.07.2020   11:22Агенцiя

Фахівці Варвинського територіального підрозділу Держпродспоживслужби із залученням представників місцевої влади, районної газети і правоохоронців комісійно обстежили розташовані у райцентрі дитячі садки «Казка» і «Джерельце», які відновили свою роботу 22 червня.

Під час рейду, зокрема, перевірялось виконання Тимчасових рекомендацій, затверджених Постановою Головного санітарного лікаря України №25 від 21.05.2020, щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину в зв’язку  з поширенням  коронавірусної хвороби.

Як з’ясувалося, на час відкриття обидва дитсадки були забезпечені безконтактними термометрами, захисними масками, гумовими рукавичками, миючими і дезінфікуючими засобами. Батьки долучились до забезпечення своїх дітей одноразовими паперовими рушниками.

Перевіркою встановлено, що протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти виконуються в повному обсязі: є інформаційні стенди для батьків, дітей персонал приймає на вулиці, кожній дитині, батькам і працівникам закладу вимірюється температура, відомості про це фіксуються медичною сестрою та вихователями груп у відповідних журналах, у достатній кількості є дезінфікуючі та миючі засоби, рукавички, захисні маски, паперові рушники, контейнери для утилізації використаних засобів індивідуального захисту, температурний скринінг у дітей та працівників здійснюється кожних чотири години (дані із журналів обліку замірів температури), кожні дві години проводиться миття поверхонь (дані із журналів обліку проведення обробки поверхонь), на вході у приміщення є засоби для знезараження, чітко дотримується дистанція між дітьми як на ігрових майданчиках, так і в приміщеннях закладів, в тому числі у їдальнях.

Комісія встановила: працівники дитячих садків «Казка» і «Джерельце» забезпечують виконання усіх протиепідемічних заходів та дотримуються карантинних вимог щодо діяльності закладів, створюючи для їхніх вихованців безпечні умови перебування.

За підсумками комісійного обстеження надруковано статтю у місцевій газеті. Відповідні матеріали також оприлюднені на сайті Варвинської ОТГ і на її офіційній сторінці у мережі Фейсбук.

В цілому протягом червня і двох тижнів липня спеціалісти Держпродспоживслужби Чернігівщини обстежили 120 дошкільних навчальних закладів і виявили 11 порушень. За результатами моніторингу надано 6 пропозицій щодо усунення недоліків, поінформовано органи місцевої влади і правоохоронні органи.

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини