Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 12:55:21

Поліцейські притягнули до відповідальності нетверезого мотоцикліста

15.07.2020   07:30Агенцiя

Поліцейські в одному з сіл Чернігівського району склали адмінпротокол на водія мотоцикла «Мінськ», що перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Під час несення служби група реагування патрульної поліції звернула увагу на мотоцикліста, який почувався на дорозі непевно і створював небезпеку для інших учасників дорожнього руху.

Спілкуючись із водієм — жителем Чернігівського району — поліцейські засвідчили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння.

За фактом правопорушення поліцейські склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп'яніння).

Водія відсторонено від керування, йому загрожує штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортом на один рік.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини