Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 22:57:53

З незаконного обігу вилучено 17 тисяч пачок сигарет

14.07.2020   08:05Агенцiя

Підприємливі ділки, використовуючи в якості інформаційної реклами мережу Інтернет, задіяли у своїй злочинній схемі різноманітні поштові служби доставки. Фальсифікована та контрабандна тютюнова продукція також реалізовувалась через ринки Чернігова.

При документуванні злочинної діяльності застосовувались слідчі дії, які дали змогу виявити основні місця накопичення, зберігання та реалізації контрафактної та контрабандної продукції, а також весь ланцюг постачання такої продукції від оптового постачальника до кінцевих роздрібних продавців.

Під час проведення обшуків з незаконного обігу вилучено більше 17 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку встановленого зразка вартістю понад 855 тисяч гривень, а також транспортний засіб, що використовувався для транспортування фальсифікату.

За повідомленням податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression