Поліція провела рейд по розважальних закладах
Мобільні групи у складі поліцейських, нацгвардійців та співробітників Держпродспоживслужби учора ввечері у Чернігівській області відправилися в рейд по розважальних закладах та закладах харчування, щоб перевірити дотримання ними карантинних обмежень.
На виконання Постанови Кабнету Міністрів №392 дільничні офіцери поліції разом з Національною гвардією, Управлінням патрульної поліції та Держпродспоживслужбою постійно здійснюють перевірки суб’єктів господарювання та фізичних осіб на предмет дотримання карантинних обмежень.
За словами в.о. заступника начальника Управління превентивної діяльності Андрія Зеляка, за вихідні мобільні групи перевірили близько півсотні суб’єктів господарювання:
Практично всі заклади завершили свою роботу до 23.00. Проте, один з пабів у Чернігові, продовжив свою роботу. Дільничні та патрульні виявили цей факт та склали на порушників адміністративний протокол і сьогодні його було направлено до суду.
Поліція складає на порушників протоколи за статтею 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від 17 до 34 тисяч гривень для громадян та до 170 000 гривень для посадових осіб.
Поліцейські продовжують перевірки та закликають громадян дотримуватися обмежувальних умов адаптивного карантину.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку: у Чернігові відбулась тематична зустріч 09:44
Сьогодні у змішаному форматі відбулася робоча зустріч з реалізації в області пріоритетного проєкту «Соціально-психологічна адаптація людей старшого віку» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» , ініційованої Оленою Зеленською
9 червня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1565 Російська агресія - Day 1565 Russian aggression
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression