У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.
ПЛР-тест виявив захворювання у медпрацівниці з Чернігова. Вона мала контакт з хворими на коронавірусну інфекцію. На даний час госпіталізована до лікарні.
Загалом на Чернігівщині 608 випадків інфікування COVID-19.
З них:
- 433 пацієнти одужали;
- 139 — лікуються амбулаторно;
- 20 — перебуває на госпіталізації;
- 11 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 5 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 4 - м.Чернігів);
- 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Борзнянський район, 4 - м.Чернігів).
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 24 ПЛР-дослідження. Зразки для проведення ІФА-тестів не надходили.
На сьогодні в області 159 активних випадків коронавірусу, з них у 139 інфікованих безсимптомний перебіг захворювання або легке нездужання. Отже, невідомо, хто з вашого оточення може бути носієм вірусу COVID-19.
З 608 хворих на Чернігівщині – 156 зареєстровані, як контактні особи. Решту інфікованих вважають первинними.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.