Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 23:07:08

Найкращих дільничних офіцерів поліції Чернігівщини відзначили за ефективну роботу

11.07.2020   09:04Агенцiя

За результатами роботи в першому півріччі цього року керівництво поліції нагородило заохочувальними відзнаками та подяками кращих дільничних офіцерів.

10 липня в Управлінні превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Чернігівській області відбулося урочисте нагородження дільничних поліцейських із різних куточків області.

— Завжди приємно відзначати кращих у нашій службі. Сьогодні ми вручаємо нагороди дійсно високого рівня. Бажаю всім, аби  друге півріччя за якістю роботи було ще успішнішим, а нагороджених було більше, — сказав начальник Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернігівській області Олексій Дяговець.

Відомчими заохочувальними відзнаками МВС України — нагрудними знаками «За відзнаку в службі» нагородили дільничних офіцерів Юрія Положухно з Чернігівського району та Олександра Пінченка із Сосниччини.

Подяками Національної поліції України нагородили Олександра Тоцького з Ніжинського, Андрія Комісаренка зі Сновського та Олександра Миколаєнка з Борзнянського районів.

— Дуже приємно було отримати цю відзнаку, — каже Олександр Пінченко. Саме цей дільничний допоміг затримати підозрюваного в подвійному вбивстві, що переховувався в Сосницькому районі. — У червні мені зателефонували мешканці одного із сіл Сосницького району й повідомили про підозрілого чоловіка. Перевіривши інформацію, з’ясувалося, що цей чоловік перебуває в розшуку за вчинення злочину й переховується в селі. Я одразу ж повідомив про це керівництву. За силової підтримки бійців спецпідрозділу «КОРД» підозрюваного затримали. Такі резонансні кримінальні справи в роботі дільничного трапляються нечасто. Найчастіше доводиться реагувати на домашнє насильство.

Олександр каже, що найкраще дисциплінують і позитивно впливають на домашніх агресорів не штрафи, а громадські роботи. Як правило, відпрацювавши певну кількість годин на благо громади, ці особи повторно вже не вчиняють насильство в сім’ї.

- Зі свого боку, я контролюю такі сім’ї й намагаюся запобігти злочинам. Цим мені найбільше й подобається робота дільничного — реальною допомогою тим, хто цього потребує, — підкреслив дільничний.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв