За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень
У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.
За умовами укладених документів, Товариство зобов’язано здійснити оплату за спожиті послуги на реєстраційні рахунки КЕВ м. Чернігова.
Разом із цим, вказаний суб’єкт господарювання у 2020 році належне виконання зобов’язань не здійснив, відшкодування вартості спожитих енергоносіїв не провів, а також ухилявся від проведення взаєморозрахунків усупереч вимог укладених договорів та вимог статей 509, 526, 530, 626, 628 Цивільного кодексу України.
У зв’язку з вищенаведеним, військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України у березні – квітні 2020 року в інтересах держави – Міністерства оборони України в особі Квартирно-експлуатаційного відділу м. Чернігова до підприємства-порушника подано дві позовні заяви з вимогою стягнення грошових коштів в сумі 1,1 млн. грн.
За наслідками пред’явлення позову, вжиття заходів реагування, приватне підприємство перерахувало на реєстраційні рахунки бюджетної установи грошові кошти в сумі 1,1 млн. Таким чином, позовні вимоги повністю виконано.
Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.