Обласний конкурс "Кращий товар Чернігівщини" - 2020
8 липня оголошується початок щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020.
До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та займаються виробництвом продовольчих та непродовольчих товарів на території області.
Документи із заявками на участь у конкурсі приймаються упродовж місяця з дати оголошення. Кінцевий термін подання документів – 06 серпня 2020 року.
Детальну інформацію щодо умов проведення Конкурсу можна отримати на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне».
Для участі у зазначеному заході просимо надавати пакет документів на поштову (вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000) та електронну адресу (der_anich@cg.gov.ua) Департаменту розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації відповідно до Порядку проведення щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини».
Телефони для довідок: (0462) 66-91-59, 67-58-34.
Організатор конкурсу — Департамент розвитку економки та сільського господарства Чернігівської ОДА.
Конкурс проводиться на виконання заходів з підтримки місцевих товаровиробників у рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради сьомої сесії сьомого скликання від 20.12.2016 № 6-7/VII (із змінами і доповненнями).
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.