Корюківські поліцейські оперативно розкрили крадіжку з оселі літньої жінки
Поліцейські оперативно встановили особу, що підозрюється у крадіжці грошей, тюнеру та двох ікон у 84-річної корюківчанки.
8 липня за допомогою до поліції звернулася мешканка Корюківки. Жінка повідомила, що поки вона ночувала у сина, невідома особа проникла до її будинку та вкрала звідти 5 тисяч гривень, дві ікони із зображенням Богоматері та тюнер Т2. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.
Поліцейські оперативно встановили особу підозрюваного. Ним виявився 52-річний раніше судимий за крадіжки корюківчанин. В ніч на 8 липня невідомий вийняв скло у вікні, проник всередину будинку та вкрав цінні речі. Усі викрадені кошти він миттєво витратив на делікатеси та алкоголь в місцевому магазині.
Поліція відкрила провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло). Максимальна санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк до шести років.
Нині поліція вживає заходи з вилучення викрадених речей. Найближчим часом зловмиснику оберуть запобіжний захід.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.