Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж
В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.
Символічні ключі танкістам вручив ТВО командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк. Стрічку перерізали командири двох танкових батальйонів, особовий склад яких і розміститься у нових кімнатах.
- Будівництво житла для контрактників – це ще один важливий крок для покращення умов проходження служби у військах оперативного командування. Ми вже побудували такі казарми в 58, 26 та 72 бригадах. Сьогодні така нагода настала і для танкістів, - сказав командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Валерій Залужний. – Я вітаю особовий склад і впевнений, що проживання тут буде затишним та з комфортом. Адже для цього тут є всі умови.
Так, будуть заселені два гуртожитки, в яких житимуть по 125 військовослужбовців контрактної служби. Чоловіків та жінок розселять в окремих блоках. Кімнати новозбудованих казарм оснащені всіма необхідними меблями, на дві з них - окремий санвузол та душові. Кухня - на кожному поверсі й укомплектована технікою, є постійно гаряча та холодна вода. Кімнати побуту обладнані пральними та сушильними машинами.
Наразі офіційно відкрили два гуртожитки. Третій - ще на стадії будівництва.
Кошмал Віктор
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.







