Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 04:17:03

"Дивосвіт" чекає на креативного менеджера

16.06.2020   11:30Агенцiя

15 червня в обласній державній адміністрації відбулося установче засідання комісії з проведення конкурсного відбору кандидатури на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт» Чернігівської обласної ради.

В заході, який провів заступник очільника Чернігівської ОДА Андрій Подорван, разом із керівником постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів Анатолієм Хавилом взяли участь його колеги-депутати – голова комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов і голова комісії з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери Сергій Журман.

Принагідно нагадаємо, що позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт» був створений рішенням дванадцятої сесії обласної ради шостого скликання ще 23 березня 2013 року з метою збереження і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в області відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Тоді ж за новоствореним закладом на праві оперативного управління було закріплено майно єдиного майнового комплексу колишнього дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Юний Хімік», що розташований в селищі Седнів, та заразом згадану нерухомість включено до Переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області. Цим же рішенням депутати призначили і керівника згаданого дитячого закладу.

А ось в поточному році, на другому пленарному засіданні 23-ї сесії обласної ради сьомого скликання, що відбулося 22 травня, був висунутий суспільний запит стосовно проведення прозорої процедури призначення на посади керівників комунальних закладів обласної ради. І цей громадський виклик народними обранцями було сприйнято: між обласною держадміністрацією та депутатським корпусом обласної ради було досягнуто домовленості про застосування конкурсної процедури щодо визначення кандидатури на заміщення вакантної посади очільника Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт» Чернігівської обласної ради.

Як результат, було створено комісію з проведення конкурсного відбору кандидатури на посаду директора ПДЗОВ «Дивосвіт», яка і провела сьогодні своє перше установче засідання.

Завершилась його робота після врахування пропозицій та зауважень, висловлених присутніми, затвердженням Умов конкурсного відбору кандидатури на посаду керівника згаданого закладу, відповідного Регламенту та Календарного плану-графіка конкурсного відбору кандидатів, а заодно і прийняттям тексту оголошення, яке за рішенням комісії буде оприлюднене вже завтра, 16 червня.

Отож Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт» Чернігівської обласної ради чекає на появу кандидатури креативного менеджера, який запропонує ефективний план розвитку санаторію та найсприятливіші умови перебування в ньому для юних відпочивальників.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини