Змагалися рятувальники-газодимозахисники. ФОТОрепортаж
25-го вересня у Чернігові на базі газодимозахисної служби Територіального управління МНС пройшли обласні змагання серед ланок рятувальників-газодимозахисників. В них взяли участь 20 підрозділів оперативно-рятувальної служби області.
змагалися рятувальники-газодимозахисники
Перший етап змагань проходив безпосередньо у підрозділах серед караулів чергових змін, тож у Чернігів на фінальні змагання з'їхалися кращі з кращих. Складалися вони з 2-х частин: теоретичної, в ході якої рятувальники мали відповісти на запитання з газодимозахисної служби і керівних документів та практичної - найяскравішої, яка включала в себе бойову роботу під час ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій.
Перевірити апарати захисту, спуститись у задимлений підвал димокамери, знайти і врятувати постраждалого, подолати 30-метрову дистанцію з двома 50-ти кілограмовими вантажами, піднятись по рабини на 3-й поверх учбової башти і вже звідти за допомогою рятувальної мотузки евакуювала постраждалого. На завершення - бойове розгортання від пожежного автомобіля з подачею ствола на гасіння умовної пожежі.
По підсумкам змагань, найкращими виявились рятувальники- газодимозахисники Чернігова. Третє місце у ланки державної пожежно-рятувальної частини № 1, на другому - пожежно-рятувальна частина АРЗ СП. Перше місце, перехідний кубок та цінний для підрозділу подарунок - багатофункціональний компресор, виборола ланка державної пожежно-рятувальної частини № 2.
Вручив призерам змагань кубки, дипломи й цінні подарунки заступник головного судді змагань - начальник оперативно-координаційного центру ТУ МНС в області підполковник служби цивільного захисту Володимир Куц.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.