Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 23:33:14

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 1 млн грн на КНП "Чернігівська обласна лікарня"

05.06.2020   11:55Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Чернігівська обласна лікарня» Чернігівської обласної ради за період з 01.01.2016 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1,0 млн грн.

Аудитори виявили порушення законодавства під час нарахування та виплати працівникам Лікарні заробітної плати.

Коштом стабілізаційної дотації з державного бюджету працівникам нараховано та виплачено необов’язкових виплат стимулювального характеру (надбавка за складність, напруженість у роботі) на суму 695,4 тис. грн. з нарахуваннями єдиного соціального внеску на неї та встановлено зайве нарахування та виплату підвищень посадових окладів за шкідливі і важкі умови праці на суму 13,4 тис. грн.

Кошти, утримані із заробітної плати працівників, після завершення попереднього бюджетного періоду не перераховувалися в дохід місцевого бюджету, через що місцевий бюджет недоотримав коштів на загальну суму 5,9 тис. грн.

Лікарня коштом загального фонду кошторису покрила видатки, пов’язані з наданням платних послуг, а саме: виплата заробітної плати лікарям з нарахуваннями єдиного соціального внеску на неї, які задіяні в наданні платних послуг (проведення попередніх медичних оглядів) на суму 13,1 тис. грн.

Коштом медичної субвенції, яка спрямовується для оплати поточних видатків, крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, Лікарня провела видатки на комунальні послуги (вивезення твердих побутових відходів) на суму 158,6 тис. грн.

Установлено завищення вартості будівельних робіт з улаштування вимощення з асфальтобетонної суміші на суму 86,9 тис. грн.

Крім того, установлено понаднормове списання продуктів харчування та пального на роботу автомобіля на суму 11,1 тис. грн, лишки матеріальних цінностей на суму 13,6 тис. грн. та завищення витрат Лікарні через не включення до рахунків орендарям вартості експлуатаційних послуг на суму 2,7 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини