На Борзнянщині поліція затримала три трактори з незаконним лісом
Троє чоловіків перевозили на саморобних тракторах п'ятнадцять ясеневих колод ділового лісу. Завдяки оперативно отриманій інформації поліція затримала цих осіб, транспорт і деревину.
Надвечір 3 червня по допомогу до Борзнянського відділення поліції звернувся лісничий і повідомив про кількох невідомих, які перевозять незаконно вирубану деревину.
До лісу виїхала група реагування патрульної поліції. На місці правоохоронці виявили три саморобні трактори з причепами під керуванням трьох жителів району, які загалом перевозили п'ятнадцять триметрових колод деревини ясеня.
Слідчо-оперативна група склала на порушників матеріали, наразі триває експертиза, яка має встановити розмір збитків, завданих лісовому господарству. Транспортні засоби з незаконним вантажем арештовані.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення лісу).
Стаття передбачає покарання у вигляді арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.