Піротехніки ДСНС знищили 4 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни
Упродовж 3-4 червня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області у встановленому порядку знешкоджено 4 вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.
З червня об 11:50 рятувальники знищили артилерійський снаряд калібром 85 мм та мінометну міну калібром 50 мм, які під час проведення земляних робіт на власній присадибній ділянці виявив житель м. Остер Козелецького району.
О 15:30 знищено артилерійський снаряд калібром 85 мм. Його у с.Данине Ніжинського району на власному подвір'ї неподалік житлових будинків знайшла господарка помешкання.
О 16:50 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що місцевими жителями с. Липів Ріг під час прибирання сміття на одній з вулиць населеного пункту виявлено артилерійський снаряд калібром 76 мм.
4 червня до місця пригоди прибули піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення. Рятувальники о 12:50 вибухонебезпечний предмет знищили у встановленому порядку за межами населеного пункту.
У усіх випадках під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів надзвичайники не виявили.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.