В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції
4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.
Так, нові випадки коронавірусної інфекції виявлено: 18 – у Чернігові, 5 – у Прилуках, 5 – у Чернігівському районі, 3 – у Козелецькому районі, 2 – у Ніжинському районі, 2 – у Куликівському районі, 1 – у Борзнянському районі.
Загальна ситуація в області така: 81 пацієнт одужав; 24 госпіталізовано до лікарні; 132 перебувають на амбулаторному лікуванні; 5 виявлених в області хворих переведено на лікування за місцем проживання (до Києва).
За минулу добу обласним лабораторним центром проведено 369 ПЛР-досліджень.

Останні новини Чернігівщини
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.
Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39
Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія
2 грудня: цей день в Україні і світі 09:37
День 1378 Російська агресія - Day 1378 Russian aggression