Обстановка на кордоні. Офіційно
Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.
На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.
Порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.
За незаконний перетин державного кордону до адміністративної відповідальності притягнуто одну особу.
Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 1296 осіб та 672 транспортних засоби, таким чином за добу зафіксовано зменшення кількості пропущених через державний кордон громадян на 19% та зменшення кількості пропущених транспортних засобів на 22% відповідно.
До адміністративної відповідальності за порушення законодавства України з прикордонних питань притягнуто 14 осіб, яких оштрафовано на 1309 гривень.
Температурний скрінінг, що проводиться відносно громадян, які в’їжджають до України, проведено у 639 осіб. Випадків виявлення осіб з підвищеною температурою або явними ознаками вірусних захворювань не зафіксовано.
Мобільний додаток для контролю режиму обсервації та самоізоляції «ДіЙ Вдома» встановлено 361 особою.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.
Із кур’єрки у водійки 10:21
Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом
Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20
Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 січня: цей день в Україні і світі 09:15
День 1437 Російська агресія - Day 1437 Russian aggression