Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 09:57:02

Аби працювати таксистом, неплатник аліментів погасив борг перед дитиною

26.05.2020   11:03Агенцiя

Обмеження у правах, зокрема у праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, полювання, користування зброєю нерідко є дієвими важелями впливу на злісних неплатників аліментів.

Так, під тиском чинного законодавства боржники, які роками нехтували батьківськими обов’язками, нарешті починають піклуватися про власних дітей.

На Чернігівщині батько понад 2 роки не сплачував аліменти своїй дитині та заборгував понад 46 тисяч гривень. Відповідно до чинного законодавства, державним виконавцем були внесені дані про чоловіка до Єдиного реєстру боржників (erb.minjust.gov.ua), накладено арешт на все рухоме та нерухоме майно, застосовані обмеження у правах, а також нарахований штраф.

«Змусило мешканця Бобровицького району розрахуватися з донькою саме обмеження у праві керування транспортними засобами. Звістка про те, що чоловікові заборонено сідати за кермо,застала зненацька, адже вінпрацював таксистом.Аби позбутися такого «привілею»,громадянин одразу віднайшов та сплатив всю суму аліментного боргу, а разом з тим ще й штраф у розмірі 14 тисяч гривень та майже 5 тисяч виконавчого збору», - зазначила Ірина Свистун, керівник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми), до складу якого увійшла юстиція Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.