Ще одного хворого на COVID-19 виявлено на Чернігівщині
Станом на 11 годину 23 травня в Чернігівській області + 1 новий випадок коронавірусу.
ПЛР-тестування підтвердило Covid-19 у чоловіка із села Журавка Варвинського району, із числа контактних . Він перебуває на амбулаторному лікуванні.
Загальна ситуація в області наступна:
49 пацієнтів вже одужали (+2 за добу).
16 перебувають на госпіталізації в закладах охорони здоров’я.
52 знаходяться на амбулаторному лікуванні.
6 летальних випадків.
5 виявлених в області хворих переведено на лікування за місцем проживання (з Куликівського району).
Загалом в області підтверджено 128 випадків коронавірусної інфекції.
За минулу добу у Чернігівському обласному лабораторному центрі МОЗ України проведено 209 ПЛР-досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.