На Чернігівщині за час карантину Держпродспоживслужба спільно з правоохоронцями обстежила понад 5500 об’єктів торгівлі
Найбільше заходів контролю, зокрема, проведено у Ніжині (678) та Чернігові (582).
За період дії карантинних обмежень спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області разом з представниками Національної поліції у складі мобільних груп здійснили понад 5500 обстежень суб’єктів господарювання, котрі займаються реалізацією продуктів харчування.
Під час перевірок торгових точок порушникам санітарних норм і правил зроблено майже 2200 попереджень, складено 36 протоколів.
Крім того, фахівці Держпродспоживслужби здійснювали контроль якості дезінфекції у закладах торгівлі. Загалом в області проведено лабораторні дослідження 524 зразків змивів з різних поверхонь в торгових приміщеннях.
У 20 випадках виявлені відхилення за якісними показниками. Суб’єкти господарювання, які припустились порушень, отримали відповідні приписи від державних інспекторів.
Останні новини Чернігівщини
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.