Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 14:18:48

У Чернігові дитячі садочки готують до відкриття з 1 червня

22.05.2020   10:26Агенцiя

Це прозвучало на засіданні виконкому міської ради 21 травня.

Напередодні, 20 травня, відбулося засідання Уряду, на якому було прийняте рішення про можливість регіонально визначати питання відкриття дитячих садочків при дотриманні додаткових умов рішенням Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та протидії надзвичайним ситуаціям. Враховуючи порівняно невисокий на сьогоднішній день* рівень захворюваності на ковід у Чернігові можна сказати, що міська комісія має підстави дати такий дозвіл.

- Ми вже займаємося підготовкою, генеральним прибиранням і всім іншим для того, щоб відкритися 1 червня, - повідомив на засіданні виконкому керівник міського управління освіти Василь Білогура. - Зараз проводиться забір води на аналіз, відповідний договір укладений з лабораторним центром. Чекаємо офіційного документа щодо додаткових вимог (офіційно його також поки нема) – щоби точно знати, які ще вимоги будуть висунуті. Але докладемо максимальних зусиль для того щоб їх виконати.

Також він додав, що в дитсадки вже завозяться продукти. Окрім того, для них зараз докуповуються дезінфекційні засоби, оскільки їх використання зросло. Ці засоби будуть забезпечені кожним закладом, а про одноразові предмети індивідуальної гігієни, які вимагатимуться за новими правилами, будуть спілкуватися окремо з батьками.

Поки що не вирішеним залишається питання про медичні довідки на кожну дитину, надання яких після довгої відсутності в садочку – вимога законодавства. Міський голова дав доручення шукати якесь інше технічне вирішення цього питання, щоб 12 тисяч дітей з батьками не прийшли одночасно до поліклінік за довідками і не було перекреслено все те, заради чого витримувався карантин. Про те, як це буде вирішено, ми повідомимо додатково. Разом з тим, батькам, які зараз відвідують поліклініки з дітьми для профілактичних щеплень або іншої мети, зараз варто принагідно одночасно брати й довідки для дитсадків. Іншим батькам також доцільно подзвонити своїм сімейним лікарям і дізнатися про можливість якогось найбільш безпечного шляху отримання цих довідок.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39

Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини