Група реагування патрульної поліції затримала підозрюваного у пограбуванні бабусі
Жінка повідомила поліції, що дорослий онук, погрожуючи молотком, відібрав у неї кілька тисяч гривень. Поліція оперативно затримала кривдника.
19 травня по допомогу до поліції звернулася жителька приміського садового товариства і розповіла про пограбування. Нюанс полягав у тому, що правопорушення скоїв онук потерпілої.
Того вечора він прийшов до бабусі й почав вимагати у неї гроші. А для більшої «переконливості» своїх намірів взяв у руки молоток. Отримавши від пенсіонерки 2400 гривень, парубок пішки попрямував додому у Чернігів.
Потерпіла розповіла групі реагування патрульної поліції Чернігівського районного відділення прикмети зловмисника. Правоохоронці рушили в погоню і на трасі побачили схожого чоловіка у примітній яскравій курточці. Зловмисник затримали. Він зізнався поліції у скоєному. Під час поверхневого огляду у чоловіка вилучили відібрані у бабусі гроші.
Підозрюваний раніше вже мав конфлікт із законом, але тоді він отримав умовне покарання й ніяких висновків для себе не зробив.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.