Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 травня до 8:00 20 травня 2020 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 2 пожежі та 1 випадок знищення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 2 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- на відстані 600 м від перехрестя автодороги «Южне-Парафіївка-Лугове» в напрямку с. Лугове Ічнянського району о 12 год. 53 хв. 19 травня водій вантажного автомобіля «ЗІЛ» не впорався з керуванням, перетнув зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій отримав травми і був доставлений до КНП «Ічнянська центральна районна лікарня»;
- в м. Чернігові по вул. 1-го Травня біля будинку №97 о 16 год. 06 хв. 19 травня водій автомобіля «ВАЗ» не вибрав безпечної швидкості руху та здійснив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину дороги нерегульованим пішохідним переходом. Внаслідок пригоди пішохід отримав травми і був госпіталізований до нейрохірургічного відділення КНП «Чернігівська обласна лікарня».
Пожежі – 2:
пожежі в житловому секторі – 1:
- в с. Деснянка Чернігівського району по вул. Чернігівській, 21 о 16 год. 40 хв. 19 травня сталася пожежа безгосподарського будинку (3х5 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено будинок, а також надвірну споруду (2х3 м, конструктивні елементи дерев'яні). Причина пожежі встановлюється;
інші пожежі – 1:
- в м. Ніжині на ділянці №6 обслуговуючого кооперативу «Райдуга» о 20 год. 55 хв. 19 травня сталася пожежа дачного будинку (5х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Власник - встановлюється. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено конструктивні елементи стін. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС у Чернігівській області о 13 год. 50 хв. 19 травня було знищено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено о 19 год. 35 хв. 18 травня на відкритій території в с. Пархимів Козелецького району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 13 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 19 травня 20 години 20 травня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі дощ, вдень невеликий дощ. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 5-10º тепла, вдень 13-18º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, вночі дощ, вдень невеликий дощ. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 5-7º тепла, вдень 15-17º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.