Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 00:39:50

Повідомлено про підозру колишньому держвиконавцю, який заволодів двома арештованими автомобілями

20.05.2020   08:14Агенцiя

Ніжинською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем колишньому державному виконавцю (ч. 2 ст. 191 КК України).

За даними слідства, головний держвиконавець Ніжинського міськрайонного  відділу ДВС заволодів двома автомобілями, на які було накладено арешт та які знаходилися на території стаціонарного посту поліції в селі Вертіївка.

Під виглядом необхідності проведення виконавчих дій з майном боржника підозрюваний прибув до місця зберігання транспортних засобів.

Діючи буцімто на виконання доручень колег з інших областей, він мав провести опис та вилучення майна. На цій підставі за актами прийому-передачі держслужбовець отримав вказані автомобілі та відтранспортував їх з території посту, отримавши можливість розпорядитися майном на власний розсуд.

Наразі встановлюються всі обставини вчиненого кримінального правопорушення. Проведення необхідних слідчих (розшукових) дій триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини